انجیر خشک طبایع که موجب مسمومیت مشتریان یک رستوران شد

انجیر میوه درخت فیکوس است که از خانواده توت (Moraceae) است آنها طعم منحصر به فرد، شیرین، بافت نرم و جویدنی دارند و با دانه های خوراکی کمی ترد پر شده اند.

انجیر تازه حساس و فاسد شدنی است، بنابراین اغلب برای حفظ آن خشک می شود این میوه خشک شیرین و مغذی تولید می کند که می توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید.

انواع مختلفی از انجیر خشک طبایع وجود دارد که همگی از نظر رنگ و بافت متفاوت هستند ویژگی منحصر به فرد آنها یک دهانه جوانه مانند به نام استیول در بالای آن است که به رشد میوه کمک می کند.

شیرینی طبیعی آنها به این معنی است که قبل از دوران شکرهای تصفیه شده، اغلب به عنوان شیرین کننده استفاده می شد.

انجیر خشک اغلب برای تغذیه و تقویت روده توصیه می شود، زیرا به دلیل محتوای فیبر بالایی که دارد به عنوان یک ملین طبیعی عمل می کند.

فیبر آنها همچنین دارای خواص پری بیوتیک است، باکتری های روده را تغذیه می کند و محیط سالم روده را ارتقا می دهد که در نتیجه سلامت گوارش را بهبود می بخشد.

انجیر

انجیر، به خصوص انجیر رسیده، سرشار از ترکیبات گیاهی محافظ به نام پلی فنول است.

این ترکیبات دارای خواص آنتی اکسیدانی محافظ هستند، به این معنی که از واکنش اکسیژن با سایر مواد شیمیایی و آسیب رساندن به سلول‌ها و بافت‌ها جلوگیری می‌کنند و با انجام این کار، کلید مدیریت اکسیداسیون هستند.

بسیاری از ما بیش از حد سدیم (نمک) مصرف می کنیم که در غذاهای فرآوری شده یافت می شود مصرف زیاد سدیم می تواند منجر به کمبود پتاسیم شود و این عدم تعادل ممکن است منجر به فشار خون بالا (فشار خون بالا) شود.

رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات، از جمله انجیر خشک، به طور طبیعی سطح پتاسیم را افزایش می دهد و بنابراین برای کمک به کنترل فشار خون تشویق می شود.

مطالعه‌ای که اثرات خاص عصاره انجیر خشک را در حیوانات بررسی می‌کرد، کاهش فشار خون را برای افرادی که دارای فشار خون طبیعی و همچنین فشار خون بالا بودند نشان داد.